Het team van IKC De Lindelaar

2020-2021

Directeur
Dolf Dekker – dolf.dekker@kitsprimair.nl
Bij afwezigheid van de directeur is Yvo Holwerda aanspreekpunt 

Kinderopvang
Ria Dimmendaal – ria.dimmendaal@kitsprimair.nl 
Denise Drijver – denise.drijver@kitsprimair.nl
Carmen Pol – carmen.pol@kitsprimair.nl
Mieke Valk – mieke.valk@kitsprimair.nl
Suzanna Veen – suzanna.veen@kitsprimair.nl
Marjan de Vries – marjan.de.vries@kitsprimair.nl
Patty Wielink – patty.wielink@kitsprimair.nl
Susanne van Wijngaarden – susanne.van.wijngaarden@kitsprimair.nl

Groep 1a/2a
Marieke Nederhoed – marieke.nederhoed@kitsprimair.nl 
Jantina Kuipers – jantina.kuipers@kitsprimair.nl

Groep 1b/2b
Andrea Bakker – andrea.bakker@kitsprimair.nl
Mariska Kerssies – mariska.kerssies@kitsprimair.nl

Groep 1c/2c
Madelon Venema – madelon.venema@kitsprimair.nl
Marith Smits – marith.smits@kitsprimair.nl

Groep 3
Esther Veenstra – esther.veenstra@kitsprimair.nl
Mirjam Kooning – mirjam.kooning@kitsprimair.nl

Groep 3/4
Aaltje Mulder – aaltje.mulder@kitsprimair.nl
Marieke Nederhoed – marieke.nederhoed@kitsprimair.nl

Groep 4
Wilma van Veen – wilma.van.veen@kitsprimair.nl
Marjolein Lunenborg – marjolein.lunenborg@kitsprimair.nl

Groep 5
Anita van Wijk – anita.van.wijk@kitsprimair.nl
Aly Diphoorn – aly.diphoorn@kitsprimair.nl

Groep 6
Nienke Botterbloem – nienke.botterbloem@kitsprimair.nl
Hansfried Broos – hansfried.broos@kitsprimair.nl

Groep 6/7
Karin Boers – karin.boers@kitsprimair.nl
Annemiek Vorsteveld – annemiek.vorsteveld@kitsprimair.nl

Groep 7
Yvo Holwerda – yvo.holwerda@kitsprimair.nl
Aly Diphoorn – aly.diphoorn@kitsprimair.nl

Groep 8b
Claudia Bel –  claudia.bel@kitsprimair.nl
Aly Diphoorn – aly.diphoorn@kitsprimair.nl

Intern Begeleiders
Nicole de Groot – nicole.de.groot@kitsprimair.nl 
Geesje Weggen – geesje.weggen@kitsprimair.nl

Aandachtsfunctionaris
Nicole de Groot
Geesje Weggen

Leerkrachten

Het onderwijs voor een groep wordt – indien mogelijk – verzorgd door één of twee vaste leerkrachten. In geval van afwezigheid van één van de vaste leerkrachten, wordt de groep begeleid door een invalleerkracht. De Lindelaar beschikt over een vaste groep invalleerkrachten die bekend zijn met de school en het onderwijssysteem.
De leerkracht is altijd het eerste aanspreekpunt. U kunt na schooltijd even binnenlopen of, indien u langer tijd nodig denkt te hebben, een afspraak maken met de leerkracht van uw kind. U kunt altijd mailen met de leerkrachten. Indien uw kind twee leerkrachten heeft, dan altijd naar beide leerkrachten mailen.
Leerkrachten proberen zoveel mogelijk door scholing op individueel en/of op teamniveau op de hoogte te blijven van de laatste ontwikkelingen op onderwijsgebied.

Call Now Button