Het team van basisschool De Lindelaar

 

2016-2017

Directeur
Dolf Dekker – dolfdekker@kitsprimair.nl

Groep 1a/2a
Aly Brunsting – aly.brunsting@kitsprimair.nl
Jeltje Jansen – jeltje.jansen@kitsprimair.nl

Groep 1b/2b

Jannie Wielens – jannie.wielens@kitsprimair.nl (coördinator middenbouw)
Mariska Kerssies –mariska.kerssies@kitsprimair.nl

Groep 1c/2c
Sytske Bijlsma – sytske.bijlsma@kitsprimair.nl (coördinator onderbouw)
Gerlienke ten Napel
Marieke Nederhoed – marieke.nederhoed@kitsprimair.nl

Groep 3
Esther Veenstra –esther.veenstra@kitsprimair.nl
Andrea Bakker –andrea.bakker@kitsprimair.nl

Groep 3/4
Jantina Kuipers – jantina.kuipers@kitsprimair.nl
Mirjam Kooning – mirjam.kooning@kitsprimair.nl

Groep 4/5
Wilma van Veen – wilma.van.veen@kitsprimair.nl
Marjolein Lunenborg –marjolein.lunenborg@kitsprimair.nl

Groep 5
Aaltje Mulder – aaltje.mulder@kitsprimair.nl
Aly Diphoorn –aly.diphoorn@kitsprimair.nl

Groep 6
Anita van Wijk –anita.van.wijk@kitsprimair.nl
Aly Diphoorn – aly.diphoorn@kitsprimair.nl

Groep 6/7
Karin Boers – karin.boers@kitsprimair.nl
Annemiek Vorsteveld – annemiek.vorsteveld@kitsprimair.nl

Groep 7
Yvo Holwerda – yvo.holwerda@kitsprimair.nl (coördinator bovenbouw)
Marieke Nederhoed – marieke.nederhoed@kitsprimair.nl

Groep 8
Claudia Bel – claudia.bel@kitsprimair.nl
Marieke Nederhoed – marieke.nederhoed@kitsprimair.nl

 

Intern Begeleider
Geesje Weggen – ib.delindelaar@kitsprimair.nl

Leerkrachten

Het onderwijs voor een groep wordt – indien mogelijk – verzorgd door één of twee vaste leerkrachten. In geval van afwezigheid van één van de vaste leerkrachten, wordt de groep begeleid door een invalleerkracht. De Lindelaar beschikt over een vaste groep invalleerkrachten die bekend zijn met de school en het onderwijssysteem.
De leerkracht is altijd het eerste aanspreekpunt. U kunt na schooltijd even binnenlopen of, indien u langer tijd nodig denkt te hebben, een afspraak maken met de leerkracht van uw kind. U kunt altijd mailen met de leerkrachten. Indien uw kind twee leerkrachten heeft, dan altijd naar beide leerkrachten mailen.
Leerkrachten proberen zoveel mogelijk door scholing op individueel en/of op teamniveau op de hoogte te blijven van de laatste ontwikkelingen op onderwijsgebied.