Het team van IKC/basisschool De Lindelaar

2018-2019

Directeur
Dolf Dekker – dolf.dekker@kitsprimair.nl
Bij afwezigheid van de directeur is Yvo Holwerda aanspreekpunt binnen school.

Groep 1a/2a
Marieke Nederhoed – marieke.nederhoed@kitsprimair.nl 
Jeltje Jansen – jeltje.jansen@kitsprimair.nl

Groep 1b/2b
Aly Brunsting – aly.brunsting@kitsprimair.nl
Mariska Kerssies – mariska.kerssies@kitsprimair.nl

Groep 1c/2c
Jantina Kuipers – jantina.kuipers@kitsprimair.nl
Andrea Bakker – andrea.bakker@kitsprimair.nl

Groep 3
Esther Veenstra – esther.veenstra@kitsprimair.nl
Mirjam Kooning – mirjam.kooning@kitsprimair.nl

Groep 4
Aaltje Mulder – aaltje.mulder@kitsprimair.nl
Aly Diphoorn – aly.diphoorn@kitsprimair.nl 

Groep 4/5
Jennifer van Dalen – jennifer.van.dalen@kitsprimair.nl
Lisanne Lammers – lisanne.lammers@kitsprimair.nl

Groep 5
Wilma van Veen – wilma.van.veen@kitsprimair.nl
Marjolein Lunenborg – marjolein.lunenborg@kitsprimair.nl

Groep 6
Gerco Oosting – gerco.oosting@kitsprimair.nl

Groep 7a
Karin Boers – karin.boers@kitsprimair.nl
Annemiek Vorsteveld – annemiek.vorsteveld@kitsprimair.nl

Groep 7b
Anita van Wijk – anita.van.wijk@kitsprimair.nl
Aly Diphoorn – aly.diphoorn@kitsprimair.nl

Groep 7/8

Yvo Holwerda – yvo.holwerda@kitsprimair.nl (coördinator bovenbouw)
Aly Diphoorn – aly.diphoorn@kitsprimair.nl

Groep 8a
Claudia Bel – claudia.bel@kitsprimair.nl
Geesje Weggen – geesje.weggen@kitsprimair.nl

Groep 8b
Yvo Holwerda – yvo.holwerda@kitsprimair.nl
Aly Diphoornaly.diphoorn@kitsprimair.nl

Intern Begeleiders
Nicole de Groot – ib.delindelaar@kitsprimair.nl
Geesje Weggen – ib.delindelaar@kitsprimair.nl

Aandachtsfunctionaris
Nicole de Groot
Geesje Weggen

Leerkrachten

Het onderwijs voor een groep wordt – indien mogelijk – verzorgd door één of twee vaste leerkrachten. In geval van afwezigheid van één van de vaste leerkrachten, wordt de groep begeleid door een invalleerkracht. De Lindelaar beschikt over een vaste groep invalleerkrachten die bekend zijn met de school en het onderwijssysteem.
De leerkracht is altijd het eerste aanspreekpunt. U kunt na schooltijd even binnenlopen of, indien u langer tijd nodig denkt te hebben, een afspraak maken met de leerkracht van uw kind. U kunt altijd mailen met de leerkrachten. Indien uw kind twee leerkrachten heeft, dan altijd naar beide leerkrachten mailen.
Leerkrachten proberen zoveel mogelijk door scholing op individueel en/of op teamniveau op de hoogte te blijven van de laatste ontwikkelingen op onderwijsgebied.