Het team van IKC/basisschool De Lindelaar

2017-2018

Directeur
Dolf Dekker – dolf.dekker@kitsprimair.nl
Bij afwezigheid van de directeur is Yvo Holwerda aanspreekpunt binnen school.

Groep 1a/2a
Marieke Nederhoed – marieke.nederhoed@kitsprimair.nl 
Jeltje Jansen – jeltje.jansen@kitsprimair.nl

Groep 1b/2b
Aly Brunsting – aly.brunsting@kitsprimair.nl
Mariska Kerssies – mariska.kerssies@kitsprimair.nl

Groep 3
Jantina Kuipers – jantina.kuipers@kitsprimair.nl
Mirjam Kooning – mirjam.kooning@kitsprimair.nl

Groep 3/4
Esther Veenstra – esther.veenstra@kitsprimair.nl
Andrea Bakker – andrea.bakker@kitsprimair.nl

Groep 4
Aaltje Mulder – aaltje.mulder@kitsprimair.nl
Aly Diphoorn – aly.diphoorn@kitsprimair.nl 

Groep 5
Wilma van Veen – wilma.van.veen@kitsprimair.nl
Marjolein Lunenborg – marjolein.lunenborg@kitsprimair.nl

Groep 6a
Anita van Wijk –anita.van.wijk@kitsprimair.nl
Aly Diphoorn – aly.diphoorn@kitsprimair.nl

Groep 6b
Gerco Oosting – gerco.oosting@kitsprimair.nl

Groep 7
Karin Boers – karin.boers@kitsprimair.nl
Annemiek Vorsteveld – annemiek.vorsteveld@kitsprimair.nl

Groep 7/8
Yvo Holwerda – yvo.holwerda@kitsprimair.nl (coördinator bovenbouw)
Aly Diphoorn – aly.diphoorn@kitsprimair.nl

Groep 8
Claudia Bel – claudia.bel@kitsprimair.nl
Susan de Graaf – susan.de.graaf@kitsprimair.nl 

Intern Begeleiders
Nicole de Groot – ib.delindelaar@kitsprimair.nl
Geesje Weggen – ib.delindelaar@kitsprimair.nl

Leerkrachten

Het onderwijs voor een groep wordt – indien mogelijk – verzorgd door één of twee vaste leerkrachten. In geval van afwezigheid van één van de vaste leerkrachten, wordt de groep begeleid door een invalleerkracht. De Lindelaar beschikt over een vaste groep invalleerkrachten die bekend zijn met de school en het onderwijssysteem.
De leerkracht is altijd het eerste aanspreekpunt. U kunt na schooltijd even binnenlopen of, indien u langer tijd nodig denkt te hebben, een afspraak maken met de leerkracht van uw kind. U kunt altijd mailen met de leerkrachten. Indien uw kind twee leerkrachten heeft, dan altijd naar beide leerkrachten mailen.
Leerkrachten proberen zoveel mogelijk door scholing op individueel en/of op teamniveau op de hoogte te blijven van de laatste ontwikkelingen op onderwijsgebied.